Dnes je pondelok, 30.5. 2016

Nemecká moslimská demografická revolúcia 2015

Soeren Kern je senior konzultant popredného konzervatívneho amerického think-tanku Gatestone Institute a zároveň aj člen rady pre európsku politiky v Madride - rupo de Estudios Estratégicos. V týchto dňoch zverejnil ohromujúcu štúdiu o nemeckej moslimskej demografickej revolúcii, kde načrtáva v texte plnom faktov a odkazov, budúcnosť Nemecka ako post-kresťanskej moslimskej krajiny. Podľa neho premena Nemecka explozívne narastie tento rok, za asistencie a vlády Angely Merkelovej. Konzervatívny výber vám prináša slovenský preklad častí štúdie amerických konzervatívcov.

image

“Nie je možné hovoriť, že nechceme moslimov, že sme kresťanská krajina. Môžem Vás uistiť, že mám rovnako tak málo pochopenia pre podobné výroky vo vlastnej krajine” – Angela Merkelová na margo Slovenska 

Nemecká realita roka 2015

Nemecko sa mení na moslimskú krajinu. Tvrdenie, ktoré mnohých môže šokovať, mnohí ho označia za falošnú propagandu, ale je to jednoducho tak.

Nemecká moslimská populácia je nastavená na raketový populačný vzostup. Len v roku 2015 jej počet stúpol o 700.000 príslušníkov, čím sa celkový počet moslimov v krajine prvý krát v histórii Nemecka dostáva k hranici 6 mil. obyvateľov.

Nárast nemeckej moslimskej populácie poháňa šialená vlna imigrácie, ktorá je bezprecedentná od druhej svetovej vojny a za ktorou stojí multikulturálny konsenzus sociálnych a kresťanských demokratov z 80-tych rokov minulého storočia.

Demografická premena Nemecka kulminuje v epických rozmeroch a mení tvár krajiny raz a navždy.

Angela Merkelová nesie na tejto demografickej premene vlastnej krajiny hlavný podiel zodpovednosti a v druhej polovici roka 2015 sa snaží tento model moslimskej premeny spoločnosti vnútiť ako všeobecný európsky model pre všetky krajiny.

Angela Merkelová je dnes najväčším ohrozením Európy. Európy takej, ako sme ju poznali, Európy, ktorá vždy stála na židovskom, kresťanskom a helénskom pilieri.

Americký konzervatívny think-tank Gatestone Institute priniesol podrobnú správu o tom, kam politika Merkelovej zavliekla Nemecko. Táto správa je zároveň verejnou obžalobou multikulturálnej politiky, ktorú dnes Merkelová vnucuje ostatným krajinám.

1. Nemecká moslimská demografická revolúcia  

Na tlačovej konferencii 19. augusta 2015, nemecký minister vnútra Thomas de Maizière ukázal záznam, že 800,000 imigrantov a utečencov – čo je ekvivalent takmer jedného percenta z celkového počtu obyvateľov  Nemecka –  dorazí do Nemecka v roku 2015, čo je štvornásobné zvýšenie oproti roku 2014 . Zároveň povedal, že 83.000 imigrantov “dorazilo v júli samo” a údaj za august bude ešte vyšší.

De Maizière povedal, že hoci je veľa imigrantov zo Stredného východu a severnej Afriky, veľký počet – 40%,  tvoria imigranti z krajín Balkánu vrátane Albánska a Kosova. To znamená, že takmer polovica z tých, ktorí prídu do Nemecka, sú ekonomickí imigranti a nie utečenci pred vojnou.

Podľa Deutsche Welle, Berlínske centrum pre utečencov (na obrázku), dostáva až 2000 žiadostí o azyl za deň. (Zdroj: Deutsche Welle)

Z 800.000 imigrantov a utečencov prichádzajúcich do Nemecku v roku 2015 je najmenej 80% – 640.000 moslimov, ako uvádza nedávny odhad Centrálnej rady moslimov v Nemecku (Zentralrat der moslim v Deutschland, ZMD).

Okrem prichádzajúcich “moslimských nováčikov” je prirodzená miera nárastu počtu obyvateľov moslimskej komunity žijúcej (domestifikovanej)  v Nemecku  približne 1,6% za rok – 77.000 obyvateľov. Uvádza sa to  v štúdii Pew Research Center o raste moslimskej populácie v Európa.

Pew projekcia spočítala, že moslimská populácia v Nemecku dosiahla  5,068 mil. obyvateľov do konca roka 2014.

640 tisíc moslimských imigrantov, ktorí prídu do Nemecka v roku 2015, v kombinácii so 77.000 obyvateľmi prirodzeného prírastku  naznačujú, že moslimská populácia v Nemecku vyskočí o 717 tis. obyvateľov a dosiahne 5,785 mil. obyvateľov do konca roka 2015.  Tým sa Nemecko stane krajinou s najväčšou moslimskou populáciou v západnej Európe.

Pre porovnanie, prudký rast moslimskej populácie v Nemecku v roku 2015 by v americkom ekvivalente znamenal trojmiliónový prírastok počtu moslimov  v USA za jeden rok.

Kritici hovoria, že nemeckí úradníci sú  pod tlakom a musia riešiť európsku imigračnú krízu. Tým ignorujú dlhodobé následky pre vlastnú krajinu a zároveň majú takmer nulové spravodajské informácie o mnohých imigrantoch z Blízkeho východu a severnej Afriky.

Okrem bezpečnostných obáv (islamskí radikáli sú takmer určite súčasťou imigračných vĺn vstupujúcich do Nemecka a tvária sa ako utečenci), Gatestonský inštitút hovorí, že nárast moslimskej imigrácie urýchli islamizáciu Nemecka, čo je proces, ktorý je už v plnom prúde.

2. Prevod kostolov na mešity, vznik postkresťanského islamského Nemecka

Islam je najrýchlejšie rastúcim náboženstvom v postkresťanskom Nemecku. Dôkazom toho je skutočnosť, že čoraz väčší počet kostolov v Nemecku je “prevedených” na mešity. Tento nárast je tak explozívny,  že niektoré štvrte v Nemecku evokujú atmosféru pamiatok a zvukov z moslimského Stredného východu.

Islamské právo šaría postupuje rýchlo po celom Nemecku. Súdy šaría už pôsobia vo všetkých nemeckých veľkých miestách. Tento “paralelný systém justície” podkopáva právny štát v Nemecku a odborníci varujú, avšak vládni úradníci s tým nič nerobia, keďže “európske hodnoty ľudských práv a solidarity”  sú Merkelovej ideologickou doktrínou.

Polygamia, hoci nezákonná podľa nemeckého práva, je bežná medzi moslimami vo všetkých väčších nemeckých mestách.

Napríklad v  Berlíne, vo štvrti Neukölln, sa odhaduje, že celá jedna tretina moslimských mužov tam žijúcich má dve alebo viac žien.

Podľa reportáže RTL,  moslimskí muži, ktorí majú bydlisko v Nemecku, bežne využívajú systém sociálneho zabezpečenia s tým, že si “dovezú” dve, tri alebo štyri ženy z moslimského sveta do Nemecka  a potom sa s nimi sobášia v prítomnosť imáma (moslimský náboženský vodca). Následne ženy žiadajú v Nemecku sociálne dávky, vrátane nákladov na samostatný domov pre seba a pre svoje deti, odvolávajúc sa na nemecké právo, ktoré zaručuje to, aby mohol byť jeden rodič doma s deťmi. Tým je polygamia v Nemecku de facto financovaná nemeckými daňovníkmi prostredníctvom štátu a štát resp. Merkelovej vláda toto verejné tajomstvo roky akceptuje. Podľa RTL  je tento spôsob verejne financovanej polygamie moslimov v Nemecku nenapadnuteľný vďaka politickej korektnosti.

3. Moslimská polícia, či domoobrana v nemeckých uliciach?

Vo Wuppertali  skupiny  moslimských radikálov v uliciach  volajú samých seba “šaría polícia”.

Presadzujú islamské právo na uliciach distribúciou letákov, ktoré vysvetľujú islamistický kódex správania v mestských zónach na základe šaría judikatúry.

V Hamburgu  moslimskí radikáli prenikli do desiatok základných a stredných škôl, kde nariaďujú islamské normy a hodnoty voči nemoslimským študentom a učiteľom. V drvivej väčšine sa odvolávajú na “kultúrnu rozmanitosť, obohatenie a ľudské práva”.

V Berlíne už miestni úradníci vzdali boj za pravidlá zakazujúce náboženské šaty vo verejných budovách a moslimské ženy môžu nosiť šatky.

V Bavorsku sú moslimské deti  oslobodené od povinných návštev bývalých koncentračných táborov, ako súčasti vzdelávacích programov o holokauste.

V Brémach predstavitelia mesta podpísali dohodu so zástupcami 40-tisícovej moslimskej komunity. Dohoda zaručuje ochranu “výlučných moslimských vlastností spoločenstva”, t.j. schvaľovanie výstavby mešít s minaretmi, pravidelný prídel pozemkov pre moslimské cintoríny, dodávku halal potravín vo väzniciach a nemocniciach, uznanie troch moslimských sviatkov a predovšetkým, bez vykonania všeobecných volieb, moslimské zastúpenie v štátnych inštitúciach na území Brém.

4. Nemeckí bojovníci za Islamský štát

Viac ako 700 nemeckých moslimov sa pridalo k Islamskému štátu a odcestovali do Sýrie a Iraku. Niektorí z nich aj naďalej dostávajú sociálne dávky od nemeckého štátu, zatiaľčo sú na bojiskách Stredného východu.

Džihádisti, ktorí sa vrátili do Nemecka a predstavujú akútne ohrozenie národnej bezpečnostni, sú opätovne zaradení do nemeckého sociálneho systému a dostávajú dávky odznova.

Nemecko je domovom pre viac ako 7000 salafistov, ktorí sa držia  krajnej odnože radikálneho islamu, ktorý je dôrazne proti demokratickému poriadku Nemecka.

Nemeckí úradníci hovoria, že 1000 z týchto jedincov je obzvlášť nebezpečných a predstavujú tzv. spojené spiace bunky.

Zároveň však salafisti majú povolené náborové centrá pre nových konvertitov, čím sa  ich počet neustále zvyšuje.

Ich vplyv počas Merkelovej vlády narástol až tak, že sa odvážili na celoštátnu kampaň, “Korán do každej domácnosti” . Podarilo sa im distribuovať 25 miliónov výtlačkov koránu, ktoré boli preložené do nemčiny  a rozdávané po domácnostiach v Nemecku.

5. Totalita v mene ľudskosti a politickej korektnosti

Nemecké mainstreamové médiá dôsledne obvinia každého komentátora, ktorý poukáže  na vzostup islamu a moslimskej komunity,  z xenofóbie a rasizmu.

Zastrašovanie je dennou praxou  “liberálnych” mediálnych elít a tzv. ľudskoprávnych organizácii. Tŕňom v oku je najmä webová stránka politicky nekorektne (PI), ktorá sa v priebehu rokov rozrástla do hlavného informačného zdroja o náraste islamizácie v Nemecku.

6. Rok, keď dejiny označia Merkelovú ako zodpovednú za premenu Nemecka na moslimskú krajinu s kresťanským disidentom.  

Nemecká vláda očakáva, že počet obyvateľov Nemecka sa bude zmenšovať zhruba z 81 miliónov dnes, na 67 miliónov v roku 2060.

Nemecký štatistický úrad Destatis, v poslednej dobe “úspešne” hlási, že vysoká úroveň imigrácie spôsobila, že populačný prepad krajiny sa spomalil viac, než sa pôvodne očakávalo.

Štúdia o svetovej ekonomike, vypracovaná inštitútom v Hamburgu, varuje, že nízka pôrodnosť ohrozuje dlhodobú životaschopnosť nemeckej ekonomiky.

“Žiadna iná priemyselná krajina nie je na tom tak zle aj napriek rýchlosti a silnému prílivu mladých imigrujúcich pracovníkov,” píše sa v správe.

“Nemecko nemôže byť naďalej dynamickou ekonomikou a obchodným centrom v dlhodobom horizonte, bez silného pracovného trhu.”

Nemecko bude musieť urobiť oveľa viac v práci s integráciou prisťahovalcov, ak tí  majú byť profitom pre nemeckú ekonomiku.

Nedávna štúdia  Kolínskeho inštitútu pre ekonomický výskum ukázala, že pri moslimských imigrantoch je viac pravdepodobné, že zostávajú nezamestnaní a žijú mimo sociálneho štátu, než akékoľvek iné komunity imigrantov v Nemecku.

V správe sa uvádza, že hlavnou príčinou vysokej miery nezamestnanosti je nedostatočná kvalifikácia a absencia vzdelania a odbornej prípravy pre prácu.

Medzitým  imigračná kríza nevykazuje žiadne známky slabnutia.

Na summite o imigrácii, ktorý sa konal vo Viedni  27. augusta, komisár EÚ pre ESP a rokovania o rozšírení, Johannes Hahn, povedal:

“Existuje 20 miliónov utečencov, ktorí čakajú na prahu Európy.  10 až 12 miliónov zo Sýrie, 5 miliónov z Palestíny, 2 milióny Ukrajincov a asi 1 milión z južného Kaukazu. “

21. augusta 2015  Nemecko pozastavilo tzv. Dublinské dohody – zákon, ktorý vyžaduje aby ľudia, ktorí hľadajú útočisko v rámci EÚ,  požiadali o azyl  v prvej európskej krajine, do ktorej vstúpia.

Pre žiadateľov o azyl zo Sýrie to znamená, že Sýrčania, ktorí akýmkoľvek spôsobom vstúpia do Nemecka, tam budú môcť zostať.

Tento krok Merkelovej bude podporovať ešte viac ekonomických imigrantov, aby sa akýmkoľvek spôsobom vydali do Nemecka a zároveň všetci sa budú deklarovať ako utečenci zo Sýrie.

Zdá, že väčšinu Nemcov nič nevyviedlo z miery a nevnímajú čo sa deje s ich krajinou.

Prieskum ZDF ukázal, že 60% ​​Nemcov verí, že ich krajina sa môže vysporiadať s vysokým počtom utečencov  a 86% uviedlo, že Nemecko je krajinou imigrácie.

V rozhovore s novinami Der Tagesspiegel, Aiman ​​Mazyek, vedúci ústrednej rady moslimov v Nemecku, povedal, že tak veľa moslimov  prúdi v súčasnosti do Nemecka, že za posledný mesiac  sa účasť  na náboženských obradoch v mnohých mešítách  zdvojnásobila.

V komentári k demografickej moslimskej revolúcii, ktorá zachvátila Nemecko, to  Mazyek stručne zhrnul:”Počet moslimov v Nemecku sa výrazne zvýši.”

Rok 2015 vojde do dejín Nemecka ako rok nemeckej moslimskej demografickej revolúcie.  Rok, kedy bola pri moci Angela Merkelová.

Peter Králikpošli na vybraliste.sk

KV

Najčítanejšie
 1. NOVÁ KAUZA ZDRUŽENIA “DETI PATRIA RODIČOM” + VIDEO: POZOR! IBA PRE SILNÉ POVAHY (21703)
 2. Gréci neplatia dane, štátu dlhujú 87 miliárd eur (5319)
 3. 15 ročné dievča znásilnili, zabili a zavesili na strom (3028)
 4. Neziskovky: Od demokracie k totalitě (2655)
 5. Rada islamskej ideológie odporúča prijať zákon o “ľahkom bití” žien (2126)
 6. Procházka: Budem sa uchádzať o post predsedu strany #Sieť (1705)
 7. Rodina irackého vodiča zabitého dronom žaluje Američanov (1665)
 8. Rakouské volby jsou potvrzením dlouhodobého trendu (1491)
 9. Erdoganove oslavy vraždenia a plienenia (1488)
 10. Televízia ZDF premietla deťom namiesto rannej rozprávky horor (1428)
 1. NOVÁ KAUZA ZDRUŽENIA “DETI PATRIA RODIČOM” + VIDEO: POZOR! IBA PRE SILNÉ POVAHY (35047)
 2. BORIS KOLLÁR: Zmysel Opozičnej rady optikou ochrany biologickej rodiny (10857)
 3. Neziskovky: Od demokracie k totalitě (6680)
 4. Gréci neplatia dane, štátu dlhujú 87 miliárd eur (5319)
 5. Pavel Fendek: Multikulturalismus a bruselské rasové zákony – 2.časť (5270)
 6. Rada islamskej ideológie odporúča prijať zákon o “ľahkom bití” žien (5099)
 7. Rakouské volby jsou potvrzením dlouhodobého trendu (4037)
 8. VIDEO: Moskovská polícia ide bojovať so zlatou mládežou, ktorá žije “GTA Lifestyle” (4019)
 9. Olga Pavlíková: Věděli jste, že hlavním architektem bruselské EU je nacista Hallstein? (3104)
 10. 15 ročné dievča znásilnili, zabili a zavesili na strom (3028)
 1. NOVÁ KAUZA ZDRUŽENIA “DETI PATRIA RODIČOM” + VIDEO: POZOR! IBA PRE SILNÉ POVAHY (35048)
 2. Islamská nadácia: Premiér uráža moslimov, necítime sa tu bezpečne (21011)
 3. Olga Pavlíková: Věděli jste, že hlavním architektem bruselské EU je nacista Hallstein? (15336)
 4. BORIS KOLLÁR: Podľa mňa sa Rakúsko po voľbách ocitlo na križovatke a ani Slovensko nie je v bezpečí (14222)
 5. Brániť suverenitu nie je vec nacionalizmu, ale zdravého rozumu (12331)
 6. BORIS KOLLÁR: Zmysel Opozičnej rady optikou ochrany biologickej rodiny (10857)
 7. Komentár Juraja POLÁČKA: Kto je vlastne Ján Budaj? A pre koho pracuje? Alebo kto preňho pracuje… (10118)
 8. Egypt: Dav moslimov vyplienil a podpálil domy koptských kresťanov (7237)
 9. Kiska v Istanbule: Slovensko zdvojnásobí finančné prostriedky na humanitárnu pomoc (6814)
 10. Neziskovky: Od demokracie k totalitě (6680)
Facebook