Dnes je piatok, 24.6. 2016

Nemecký raj pre imigrantov sa mení na peklo pre Nemcov

Spolkový minister vnútra Thomas de Maizière (CDU) vidí veľký počet neregistrovaných utečencov v Nemecku ako "závažný" problém. Povedal to pre nemeckú stanicu  ZDF  a jej časopis Heute.de. Gatestone Institute 1. októbra zverejnil správu o uplatňovaní islamskej šaríje v utečeneckých táboroch v Nemecku.

JB 12 Brusel - Nemecký minister vnútra Thomas de Maiziere (v¾avo) víta eurokomisára pre migráciu a vnútorné záležitosti Dimitrisa Avramopoulosa pred zaèiatkom rokovania ministrov vnútra Európskej únie na mimoriadnom stretnutí o uteèeneckej kríze v sídle Rady EÚ v Bruseli 22. septembra 2015. FOTO TASR/AP 
German Interior Minister Thomas de Maiziere, left, greets European Commissioner for Migration and Home Affairs Dimitris Avramopoulos at the start of a meeting of EU justice and interior ministers at the EU Council building in Brussels on Tuesday, Sept. 22, 2015. EU interior ministers aim to agree on a plan to share 120,000 refugees in countries worst hit by the influx among their other EU partners.(AP Photo/Geert Vanden Wijngaert)

“Teraz existuje už mnoho utečencov, ktorí sa domnievajú, že si môžu robiť, čo chcú a nie je možné ich niekam priradiť,” uviedol minister.

“Chodia si, kde chcú, nerešpektujú nemecké inštitúcie, objednávajú si taxi, majú prekvapivo veľa peňazí, brázdia po Nemecku stovky kilometrov. Dokonca idú do štrajku, pretože sa im nepáči hotel, robia problémy, pretože sa im nepáči jedlo, úplne dostali pod kontrolu azylové zariadenia.”

Slová nemeckého ministra vnútra podporuje aj najnovšia štúdia Soeren Kern s názvom “Šaríja v nemeckých utečeneckých táboroch”. V nej Gatestone Institute monitoruje a dokumentuje moslimský teror v utečeneckých táboroch voči kresťanom či jezídom.

Soeren Kern svoju deprimujúcu správu zhrnul do týchto bodov:

 • Kresťania, Kurdi a jezídovia v utečeneckých táboroch sú napádaní moslimami s rastúcou frekvenciou a zúrivosťou.
 • “Utiekol som pred iránskou tajnou službou, pretože som si myslel, že v Nemecku by som mohol konečne žiť svoju vieru bez prenasledovania. Ale v utečeneckom tábore nemôžem prejaviť, že som kresťan, inak by som čelil hrozbám a násiliu … Pre nich som len zviera. Chcú ma zabiť. ” – iránsky kresťan v nemeckom utečeneckom tábore.
 • “Musíme sa zaobísť bez ilúzii, že všetci tí, ktorí sem pricestovali, sú aktivisti za ľudské práva. … Dostávame správy o agresii, vrátane vyhrážania sa sťatím, o konfliktoch medzi sunnitmi a šiitmi, ale najviac ohrozenou skupinou sú jezídovia  a kresťania.  Tí kresťanskí konvertiti, ktorí neskrývajú svoju vieru, čelia so 100% pravdepodobnosťou, že budú napadnutí a vystavení perzekúciám ” – tvrdí Max Klingberg, riaditeľ frankfurtskej Medzinárodnej spoločnosti pre ľudské práva.
 • “Pozorujeme, že salafisti sa objavujú v azylových domoch prezlečení za dobrovoľníkov a pomocníkov, zámerne hľadajú kontakt s utečencami a pozývajú ich do svojich mešít, aby sa pridali k ich islamskej veci.” – tvrdí  Hans-Georg Maassen, šéf nemeckej tajnej služby.
 • Polícia naliehavo žiada Merkelovú, aby mohla imigrantov triediť podľa vierovyznania a umiestňovať ich tak do osobitných zariadení. Merkelovej vláda však namieta, že takáto segregácia by išla proti multikulturálnym hodnotám Nemecka. Výsledkom je peklo v utečeneckých táboroch.
 • “Prevažnú časť migrantov, ktorí sa sem prišli, nemožno integrovať.” – tvrdí Heinz Buschkowsky, bývalý starosta berlínskej štvrti Neukölln.

Vzhľadom k tomu, že dôsledky nekontrolovanej imigrácie sú viac ako zrejmé, verejná mienka sa obracia proti nemeckej vláde. Imigračná kríza nakoniec môže Merkelovej spôsobiť jej vlastné Waterloo.

 • Celú najnovšiu správu Gatestone Institute si môžete prečítať v originále tu.

Správu Gatestone Institute potvrdzujú aj slová ministra vnútra Nemecka na Heute.de, ktorý volá po tom, aby imigranti uznávali nemecký právny systém.

Nemecký raj pre imigrantov sa mení na peklo pre Nemcov; tí podľa slov krajinského ministra vnútra v Sársku úplne stratili prehľad, kto prichádza do ich krajiny a v akom počte. Hovoriť dnes preto o sýrskych utečencoch je prinajmenšom zavádzajúce, kedže registrácie takmer neprebiehajú a prehlásenie o tom, že je niekto zo Sýrie, má len deklaratívnu formu niekde v utečeneckom tábore pred úradníkom.

Peter Králik pošli na vybraliste.sk

KV, GATESTONE INSTITUTE, HEUTE

Najčítanejšie
 1. ROZHODNUTÉ: Britskí voliči odhlasovali vystúpenie svojej krajiny z EÚ (12847)
 2. EÚ je pripravená uvaliť sankcie na krajiny odmietajúce kvóty (8157)
 3. Sme Rodina gratuluje Veľkej Británii k vystúpeniu z EÚ + VIDEO (4043)
 4. MIMORIADNA SPRÁVA: Po sčítaní polovice hlasov vedú stúpenci brexitu (3936)
 5. BREXIT: Čo na to naši politici? (3656)
 6. Benjamin Kuras: EU skončí jako všechny tyranie před ní (2127)
 7. Vyzbrojte se, Evropa je na počátku občanské války (1897)
 8. Juncker ubezpečil britských euroúradníkov, že brexit ich nepripraví o prácu (1400)
 9. Kaliňák sa opäť postaví pred plénum a bude čeliť odvolávaniu (1269)
 10. Danko: Opozícia šíri hystériu, intrigy a chaos (1204)
 1. EÚ je pripravená uvaliť sankcie na krajiny odmietajúce kvóty (15833)
 2. ROZHODNUTÉ: Britskí voliči odhlasovali vystúpenie svojej krajiny z EÚ (12847)
 3. PRIESKUM: Sieť je na dne, Most by mal 5,9% (4714)
 4. FRANTIŠEK MATĚJKA: Vražda britské političky jak na zavolanou? (4634)
 5. Sulík sa stretol s Kiskom ohľadom kauzy Bašternák (4368)
 6. Benjamin Kuras: EU skončí jako všechny tyranie před ní (4303)
 7. Vyzbrojte se, Evropa je na počátku občanské války (4261)
 8. Andrej Fandák: SÚMRAK SVETA KEŠU (4257)
 9. Štát, mimovládky a akademickí experti chcú zastaviť šírenie nenávisti (4158)
 10. Sme Rodina gratuluje Veľkej Británii k vystúpeniu z EÚ + VIDEO (4043)
 1. EÚ je pripravená uvaliť sankcie na krajiny odmietajúce kvóty (15833)
 2. Rybanič si toho v banke pozrel oveľa viac ako Kaliňákov účet (13583)
 3. ROZHODNUTÉ: Britskí voliči odhlasovali vystúpenie svojej krajiny z EÚ (12847)
 4. Sulík sa stretol s Kiskom ohľadom kauzy Bašternák (7305)
 5. Protest občanov pred komplexom Bonaparte (5373)
 6. INSTITUT EUGENA VON BÖHM-BAWERKA: HITLERŮV STÁT BLAHOBYTU (5290)
 7. MIMORIADNA SPRÁVA: Policajti chytili ďalšie dodávky plné migrantov pri Nových Zámkoch a v Štúrove (4722)
 8. PRIESKUM: Sieť je na dne, Most by mal 5,9% (4714)
 9. FRANTIŠEK MATĚJKA: Vražda britské političky jak na zavolanou? (4634)
 10. O vláde rozhodli voľby, nežijeme v “revolučnom roku 1848” (4492)
Facebook