ISLAMOFÓBIA?Foto: FRONTPAGEMAG
Daniel Greenfield - 10.1. 20:34Diskusia: ?

FRONTPAGE MAGAZINE: Hoax o antisemitskej islamofóbii

Nemôžete bojovať proti antisemitizmu, bez odhalenia islamofóbie ako lži.

Boj proti islamofóbii je moderný. Tiež sa ale stáva prostriedkom umožňujúcim vyjadriť nenávisť voči druhým. Najmä Židom. Netreba kopať hlboko pri skúmaní kampane proti islamofóbii aby sme našli antisemitizmus číhajúci pod rozžiarenými svetlami a vyleštenými logami.

Nadácia Fordu, ktorá vo svojej dobe zohrávala kľúčovú úlohu v Durbanskom antisemitickom hejtfeste, hostila fórum s názvom “Konfrontácia islamofóbie v Amerike dneška.” Medzi účastníkmi bola aj Linda Sarsour, ktorá podporila antisemitský moslimský zvyk hádzania kameňov na Židov a objavila sa aj na zraze pro-Hizballáhskej organizácie, spolu s imámom Talib Abdur-Rashidom, ktorý obhajoval volania Ahmadínedžáda po zničení Izraela a opísal podobné navrhované zverstvá ako cit zrodený z “oprávneného hnevu.

Prečo nadácia Ford zvýhodňovala prenasledovacie fantázie islamistických fanatikov, ktorí veria, že príprava genocídy miliónov Židov je nejakým spôsobom zakorenená v “legitímnom hneve?

Najhlasnejšie hlasy útočiace proti islamofóbii často ospravedlňujú islamský terorizmus, explicitne alebo implicitne, aj keď kňučia, že spojenie s islamským terorizmom je forma islamofóbie. Vskutku, kampaň proti islamofóbii má medzi svojimi agendami legitimizáciu islamského terorizmu.

Ak islamský terorizmus, a jeho základná rasistická nenávisť voči Židom nemôže byť diskutovaný, potom to znamená, že  tiež nemôže byť odsúdený. A vo zvrátenej realite sa islamskí teroristi stanú obeťami islamofóbie.

Centrum pre vyšetrovacie spravodajstvo na Floride agresívne zbieralo peniaze pre svoj “Projekt Islamofóbie.” FCIR je práca Trevora Aaronsona ktorý sa pokúsil prerušiť antisemitské moslimské teroristické sprisahanie proti synagógam ako FBI konšpiráciu.

Projekt Islamofóbie je riadený Trevorom a Roqayah Chamseddineovou z FCIR.

Roqayah napísala pre Mondoweiss, antisemitské internetové stránky, ktoré zverejňovali popieranie holokaustu a vydávajú články s názvami ako “Liberálom sa páči klamať samých seba v otázke židovskej moci.

Napísala na Elektronickej intifáde, že by útočníci mali “rozbiť štát osadníkov” a zničiť “obrovský sionistický osadnícko-koloniálny projekt, tj. Izrael.” Bránila islamský terorizmus proti Židom, píšuc, že “voľba, aké metódy sú pri odpore použité, či už ozbrojené alebo neozbrojené, sú ponechané čisto na tých, ktorí sú obsadení.

V Mondoweiss, Roqayah Chamseddine tiež vyjadrila podporu Tarek Mehannaovi, ktorý bol odsúdený za poskytovanie materiálnej podpory al-Kájde, a chválil islamských teroristov Hizballáhu.

Roqayah chválila Mehannaove “silné vyhlásenie,” v ktorom podporovateľ Al-Kájdy opisuje, ako sa pozeral “11. Septembera na skupinu ľudí, ktorí cítili túžbu uniesť lietadlá a následne s nimi letieť do budov z toho, že boli rozhorčení nad smrťou detí.” [v texte chýba kontext, keďže deti sa nikde nespomínajú]

To je to, akú tvár má v skutočnosti projekt Floridského Centra pre  vyšetrovacie spravodajstvo Islamofóbie.

Aj napriek tomuto, Projekt islamofóbie sa uchádza o grant od Nadácie Knight, aby ich prácu financovala. Projekt Islamofóbie už podporuje JVP – takzvanú Sieť proti islamofóbii.

Sieť proti islamofóbii a jej aktivity “NIE islamofóbii” sú skutočne navrhnuté tak, aby podporovali nenávistnú skupinu JVP. Židovský hlas pre mier alebo JVP (Jewish Voice for Peace) sa skladá z bývalých Židov najatých za účelom brániť islamskú vojnu proti židovskému štátu. Hovorí nám, že “boj proti islamofóbii” vyžaduje najprv boj proti Židom.

JVP spolufinancovalo zhromaždenia prezentujúc podporu Hamasu s rozhovorom poskytnutým jeho vodcom pre webové stránky popierajúce holokaust. Po zvyšujúcom sa pobúrení nad týmto posledným nenávistným aktom JVP, tvrdila táto nenávistná skupina, že rozhovor bol získaný pod “falošnou zámienkou.” Ich fanatici dokonca narušili pamiatku 70. výročia oslobodenia Osvienčimu v New Yorskej mestskej rade.

Aktivity “Nie islamofóbii” napadli a privlastnili židovskú oslavu Chanuky aby chrlili nenávisť voči židovskému štátu. Namiesto kritizovania tohto ohavného fanatického výlevu o boji s “islamofóbiou,” mainstreamové médiá radšej spísali žiarivé správy o vyvádzaniach antisemitskej nenávistnej skupiny.

Nie islamofóbii” bola prepojená s rôznymi islamistickými nenávistnými skupinami, vrátane “Amerických moslimov pre Palestínu“, skupiny majúcej väzby na Hamas, ktorá slávila vraždy Židov a organizácie CAIR, ktorá pozývala popieračov holokaustu na svoje konferencie. Islamisti majú vo svojich kampaniach na šírenie antisemitizmu a umlčiavania akýchkoľvek zmienok o islamskom terorizme za sebou históriu nešikovného užívania falošných židovských spojencov, ako JVP.

JVP protest proti Múzeu 9/11 predstavoval hrsť starších ľavicových radikálov, moslimských žien v burkách a mladých dievčat v hijaboch držiacich transparenty na ktorých bolo: “Židia hovoria: NIE islamofóbii.

Absurdné nie je to, že tam nebol žiadny náznak islamofóbie, ale to, že tam boli islamisti privlastňujúci si židovskú identitu a chrániaci Islamský rasizmus – ktorý spolu so židmi zabíja kresťanov, jezidov a nespočetné množstvo ďalších.

V poslednej dobe sa diskutovalo na tému „prienik medzi islamofóbiou a antisemitizmom.“ A existujú výslovne antisemitské výklady tohto údajného prieniku islamistami a ich spojencami.

Známa obrana moslimov obvinených z nenávisti Židov je tvrdiť, že oni sú tiež “semiti“. Niektorí z nich dokonca vyzvali na zmenu tohto termínu odkazujúc sa na islamofóbiu. Nejedná sa o popretie obvinení; je to trúfalý sémantický krok k odstráneniu schopnosti Židov volať moslimov: „antisemiti.

Viac tradicionalistický prístup by bol, aby sme trvali na tom, že moslimovia sú “noví” Židia z dôvodu, že sú najviac prenasledovaná menšina. Ale aj nedávna “hlúpa” štatistika nenávistných trestných činov sa ukázala ako nepravdivá.

Rétorika islamofóbie sa nevyhnutne pohybuje smerom ku kolonialistickým heslám, privlastňujúc si a vytláčajúc identity a kultúry skupín prenasledovaných islamom. Mohamed založil islam ako náboženstvo kolonializmu. Model Umma [islamskej komunity na celom svete] podporuje islamskú globalizáciu, v ktorom sú saudské, iránske a katarské peniaze používané na posilnenie celosvetovej siete bývalých kolónií do plánovaného Kalifátu.

ISIS je derivát brutálnej sily oveľa sofistikovanejšieho globálneho priemyslu islamského kolonializmu.

Židia boli vždy predsunutou baštou odporu voči islamskému kolonializmu. Mohamedov náboženský kolonializmus si privlastnil judaizmus a potom sa ho snažil legitimovať tým, že odstráni Židov.

Moderní islamisti aj naďalej interne používajú rovnakú mohamedánsku antisemitskú rétoriku; popisujú Židov ako “ošípané a opice” alebo “vrahov prorokov“, čo sa často vyskytuje v literatúre a prejavoch oboch “umiernených” a “extrémistických” skupín spolu s neslávne známym genocídnym hadisom, ktorý tvrdí, že deň súdu nepríde, kým moslimovia nevyhladia všetkých Židov.

The Day of Judgement will not come about until Muslims fight the Jews, when the Jew will hide behind stones and trees. The stones and trees will say O Muslims, O Abdullah, there is a Jew behind me, come and kill him. Only the Gharkad tree, (the Boxthorn tree ) would not do that because it is one of the trees of the Jews. (related by al-Bukhari and Muslim).Sahih Muslim, 41:6985, see also Sahih Muslim, 41:6981, Sahih Muslim, 41:6982, Sahih Muslim, 41:6983, Sahih Muslim, 41:6984, Sahih al-Bukhari, 4:56:791,(Sahih al-Bukhari, 4:52:177)

Ale navonok, islamisti nasadili sofistikovanú slovnú zásobu politickej šikany sústredenej na využitie islamofóbie ako štítu na umlčanie kritiky ich rasistickou bigotnosťou a násilím.

Najväčšími obeťami príbehu islamofóbie príbehu sú práve tí, ktorí sú terčom islamského násilia.

Už od Mohamedovej požiadavky, že by Židia a kresťania mali byť etnicky vyčistení z Arabského polostrova do islamského prenasledovania za posledných sto rokov, so všetkým od pogromov s nožmi až po sofistikované bomby, boli Židia historicky jednou z najväčších obetí islamskej nadradenosti

A napriek tomu kritizovať Mohamedove násilie je “islamofóbne.” A úsilie FBI zastaviť moslimské teroristické sprisahanie proti židovským synagógam je tiež nejako zakorenené v islamofóbii. Netreba hovoriť, že odmietnutie Izraela dovoliť, aby jeho populácia mohla byť vyhladená moslimským kolonializmom, je tiež islamofóbne.

Židia sú jediná prežívajúca menšinová skupina v regióne s vlastným nezávislým štátom. Posledné diskusie islamského koloniálneho projektu k jeho zničeniu prichádzajú pod rúškom boja proti islamofóbii.

Islamofóbny hoax nie je len popretím antisemitizmu. Umožňuje antisemitizmus. Najväčší zástancovia podvodu, ako Hatem Bazian, majú bohatú minulosť prenasledovania a nenávidenia Židov.

Niektoré židovské organizácie veria, že nebudú bojovať už len proti antisemitizmu, ale aj proti islamofóbii. Je to ale rovnako nepravdepodobné ako napomáhanie obom páchateľom a ich obetiam. Moslimský antisemitizmus je povolený, splnomocnený a chránený islamofóbnym príbehom. Jediný spôsob, ako sa brániť, je predstaviť islamofóbiu ako lož – ktorú islamskí fanatici používajú k ochrane ich fanatizmu.

(Článok vyšiel na portáli Frontpage Magazine ako autorský komentár Daniela Greenfielda pod názvom “THE ANTI-SEMITIC ISLAMOPHOBIA HOAX“)

Mohlo by Vás zaujímať