Rakúska Polícia
IslamFoto: Jihadwatch
CHRISTINE WILLIAMS - 11.1. 18:56Diskusia: ?

JIHAD WATCH: Na vine je západná “kultúra pitia”, tvrdia zatknutí moslimskí migranti

Za sexuálne útoky migrantov nie sú zodpovední oni sami, ale 'kultúra pitia' a spôsob obliekania európskych žien

  • V predchádzajúcich prípadoch sexuálnych útokov migrantov sa podozriví snažili tvrdiť, že nemali na incidenty žiadne spomienky, pretože boli “otrávení” po požití veľkého množstva alkoholu. Táto výhovorka viedla k tomu, že švédska polícia z rozmachu sexuálnych útokov migrantov v minulosti  obviňovala “kultúru pitia“.

V minulom roku v nadväznosti na sexuálne útoky moslimských migrantov v Kolíne, bola opäť na vine Západná “kultúra pitia“:

Nemecko potrebuje, aby sa zakázal alkohol, ak chce jednak zabrániť ďalšiemu sexuálnemu násiliu a tiež pomôcť severoafrickým migrantom začleniť sa do spoločnosti,” tvrdila moslimská nátlaková skupina…Táto skupina sa sťažovala, že ženské obete pritiahli na seba nechcenú pozornosť spôsobom obliekania, na ktorý neboli severoafrickí muži zvyknutí.

Islamský pohľad na neveriace ženy nemôže byť na vine, však? Pravdou je, že “islamofóbia“, ktorá existuje na Západe, je iracionálny strach, že ľudia zo Západu by mohli byť označení za “rasistov“. Táto fóbia bola do ľudí na Západe tak dôkladne vtlčená, že sa neodvažujú volať pri porušovaní ľudských práv spáchaných moslimami naočkovanými šaríou, ktorí považujú neveriace ženy za mäso bez pocitov, bez práv, takže vina je buď v západnej “kultúre pitia“, alebo v tom ako sa západné ženy obliekajú. Znásilňovanie (a sexuálne napádanie) neveriacich je oprávnené v Koráne (04:3; 04:24; 23: 1-6, 33:50, 70:30) a v tomto kontexte je dobré si uvedomiť, že v tradičnej islamskej teológii, Európa a ďalšie západné krajiny sa považujú za Dom vojny, kým nebudú dobyté a podrobené Domu islamu.

Egyptský šejk Abu-Ishaq al-Huwayni v máji 2011 vyhlásil, že “sme v ére džihádu” a to znamenalo, že moslimovia môžu brať otrokov. V následnom rozhovore to rozvinul:

Džihád je len medzi moslimami a neveriacimi. Zisky, otroci a väzni možno zaberať len vo vojne medzi moslimami a neveriacimi. Moslimovia v minulosti dobýjali, napádali a obsadzovali krajiny. V otázke získavania koristi a zajatcov sa zhodli všetky učenci, nikto z nich pri tom nič nenamieta, od tých najmenších až po najväčších. Väzni a korisť sa rozdelia medzi bojovníkmi, čo obnáša mužov, ženy, deti, bohatstvo, a tak ďalej.

Keď vznikne trh s otrokmi, bude to trh, na ktorom sú predávaní otroci a sexuálni otroci, ktorí sa v Koráne nazývajú názvom milk al-Yamin , “nad ktorými vládne vaša pravica” [Korán 04:24 ].

Rovnako ako ostatné západné národy, Rakúsko je aj naďalej bité v dôsledku svojej nadmerne štedrej prisťahovaleckej politiky; míňa miliardy dolárov na migrantov a v zúfalstve hrozilo, že bude v septembri žalovať Maďarsko na Európskom súdnom dvore (ECJ) ktor0 nechalo prisťahovalcov prekĺznuť cez ich spoločné hranice. V novembri rakúske Ministerstvo vnútra uviedlo, že z identifikovaných “islamských radikálov” zo Sýrie a Iraku v krajine, až 40 percent z nich prišlo ako súčasť prúdu utečencov.

Rakúska polícia zatkla šesť afganských prisťahovalcov v súvislosti s novinársky dobre pokrytou záplavou sexuálnych útokov, ku ktorým došlo v Innsbrucku na Silvestra.

V dňoch po Silvestri sa v tirolskom hlavnom meste Innsbrucku prihlásilo 18 žien s tvrdením, že sa stali obeťami sexuálnych útokov. Polícia potvrdila, že zadržala šesť Afgáncov vo veku medzi 18 a 22 rokov, umiestnila ich do väzby v súvislosti s útokmi a veria, že práve títo boli zodpovední za veľkú väčšinu prípadov, ako oznámil Die Presse.

Martin Kirchler, úradník mestskej polície v Innsbrucku povedal, že migranti žili v rôznych azylových domov v regióne. Dodal, že kvôli identifikácii na slobode ostalo možno viac podozrivých.

Podozriví boli lokalizovaní po tom, čo polícia obišla viac azylových domov v tejto oblasti so zábermi kamerového systému a fotografiami útočníkov. Spolu s príslušníkmi ostrahy objektu došlo k pozitívnej identifikácii. Prvý podozrivý bol vzatý do väzby a ten krátko nato naviedol políciu na ďalších päť podozrivých.

Dôstojník Kirchler povedal, že jeden z afganských prisťahovalcov sa bez váhania priznal k sexuálnym útokom, ale ostatných päť vo väzbe povedalo, že im na udalosti z noci v pamäti neutkvela žiadna spomienka.

V predchádzajúcich prípadoch sexuálnych útokov migrantov sa podozriví snažili tvrdiť, že nemali na incidenty žiadne spomienky, pretože boli “otrávení” po požití veľkého množstva alkoholu. Táto výhovorka viedla k tomu, že švédska polícia z rozmachu sexuálnych útokov migrantov v minulosti obviňovala “kultúru pitia“.

Útoky na Nový rok, ktoré prebehli v centre Innsbrucku boli svojou povahou údajne podobné útokom z Kolína na Silvestra 2015/16. Ženy vypovedali, že ich muži obklopili, oddelili od ich priateľov a sexuálne napadli. Na Silvestra boli sexuálne útoky hlásené aj v iných častiach Rakúska.

Článok vyšiel na porttáli Jihad Watch pod názvomAustria: Muslim migrants arrested in NYE sex attacks, Western “drinking culture” blamed