TrumpFoto: Fox News
Michal Šumichrast - 10.1. 12:18Diskusia: ?

Kellyanne Conway: Prečo sa Meryl Streep nezaujíma o mučeného postihnutého mladíka?

'Rada by som to chcela od nej počuť ešte dnes.'

V pondelok karhala bývala Trumpova poradkyňa Kellyanne Conway herečku Meryl Streep za falošné obvinenie Donalda Trumpa zosmiešňovania postihnutého reportéra a navyše odignorovala kauzu 4 teenegerov v Chicagu, ktorí mučili postihnutého mladíka a pri tom kričali “Je**ť Trumpa” a “je**ť belochov,píše Truth Revolt.

Kellyanne s iróniou tvrdí: “Som rada, že Meryl má tak obrovský súcit s postihnutými,” poukazuje tým na jednoduchý fakt. Pokrytectvo.

Nepočula som, že by sa nejako angažovala, nevidela som, že by včera využila svoje možnosti a nahlas poukázala na prípad, kedy bol postihnutý mladík HODINU A POL verejne, prostredníctvom živého vysielania na Facebooku, mučený štyrmi mladými Afro-Američanmi, ktorí pokrikovali rasistické urážky a nútili ho piť vodu zo záchodu.

Kellyanne ďalej pokračuje: “Takže, ak chce prísť a pokračovať vo svojich názoroch v záujme osôb so zdravotným postihnutím, rada by som ju dnes vypočula.

Meryl Streep, nič také nespravila, tak ako sa nikdy neospravedlnila za to, že na Oscaroch 2003 ocenila ováciami človeka, ktorý sa priznal k znásilneniu dieťaťa.


Osobne nie som sympatizantom ani Trumpa či Clintonky, no dnes sme všetci svedkami čistého pokrytectva a dvojitého metra. Je zakázané a “rasistické” vyjadrovať sa hocijakým negatívnym spôsobom na iné etnikum ako to biele, hoci daná kritika ani nesúvisí s ich pokožkou. No je akceptovateľné, ba až vítané dnes urážať verejne belochov na plnej čiare. Amerika je toho krásnym príkladom.

Evidentne nikomu nevadí, keď sa bielym nadáva do “bielych ko**tov, svíň” či “white trash” (biely odpad). Ľudia urážajú Trumpa v prvom rade preto, lebo nie je žena, či černoch. Nedajú si však ani len trošku námahy zistiť si, čo také úžasne tá Hillary či Barack vôbec urobili. Iste, podporili veľa bombových vecičiek.