GlosaFoto: tyden.cz
Mariusz Malinowski - 10.1. 14:43Diskusia: ?

Som islamofób a som na to hrdý: Ľudské práva? A kto sa opýta na naše ľudské povinnosti?

A vy by ste sa integrovali do spoločnosti, ktorou pohŕdate?

Som islamofób a som na to hrdý, vlastne trpím nejakou islamoloathingonómiou, islam sa mi hnusí. Áno je tam aj strach zo straty života alebo strach z ujmy na zdraví, taký aký máme pred dravcom alebo banditom. Ale na druhej strane je tam strach pred ideológiou, pod ktorej vládou by som nechcel žiť z dôvodu negatívneho vzťahu k hodnotám ktoré šíri, názorom, správaním, životným štýlom, politicko-spoločenským usporiadaním, ktorý je nejakým komuno-fašizmom.

Je tam zhnusenie z toho, ako sa islam správa voči ženám, jeho posadnutosť sexom a nahotou, obriezkou dievčat, kšeftovanie so ženami, hlavne tými maloletými (legalizovaná pedofília), kameňovanie, obmedzovanie slobody pohybu, možnosti práce a voľby spoločnosti.

Je to zhnusenie z chorých zákonov pôvodom zo VII. storočia, ako celok prenesených do súčasnosti, práva šariátu a ramadánu, ktorý už narúša chod našej spoločnosti všade tam, kde pracujú moslimovia a už sa cítia natoľko silní, že si uplatňujú nárok na tento sviatok.

Je to odpor a pobúrenie z povýšenectva akým sa všade pretŕčajú moslimovia voči nemoslimom, lebo to oni poznajú a vyznávajú tu poslednú pravdu.

A tými všetkými neduhmi trpia tí, o ktorých práva tak úporne bojujú ľavicoví aktivisti, mimovládkari, zdegenerovaní fondami a peniazmi, ktoré dostávajú za svoje výrečné exhibície – homosorosicusy. To ich podporovatelia sú zodpovední za to, že Európa zlyháva a nedokáže brániť už ani hodnoty, vďaka ktorým sa tento kus zeme stal taký výnimočný a úspešný – toleranciu a demokraciu.

Európa kapituluje. Európske ženy a deti sa stávajú sexuálnymi objektami, na ktorých ukájajú sa „noví Európania“ s morálkou púštneho beduína zo VII. storočia. A tí, ktorým sa to nepáči, sa stávajú extrémistami. Európa je nebezpečná pre ľudí ako Zineb el Razhoui, ktorá odišla z Charlie Hebdo na znak protestu, že časopis začal opatrnejšie písať o moslimských extrémistoch a hlavný redaktor sa pýta „kto nás ochráni, keď opäť spravíme obálku s Mohamedom?“ A to všetko sa nedeje v Afrike či v Ázii, ale v Európe.

Ján Orlovský, profesionálny propagátor ľudských práv tvrdí, že ľudské práva stále nevnímame ako práva, ktoré patria všetkým. Odpoviem mu slovami maďarského moslima, imáma ktorý v maďarskej televízii komentoval to, že imigranti v Budapešti nechali 150 detí na ceste k lepšiemu životu. Na otázku, či sa imigranti budú integrovať, odpovedal: “A vy by ste sa integrovali do spoločnosti, ktorou pohŕdate?