OBAMAFoto:
MARK TAPSON - 9.1. 19:56Diskusia: ?

THE TRUTH REVOLT: Pripravte si vrecká na grcanie. Celebrity, aktivisti, deti a ďalší sa zúčastnili natáčania teatrálneho videa z Bieleho domu

Ľudia spravili video, kde spomínajú na najvýznamnejšie okamihy Obamovej vlády

Celebrity, aktivisti, deti a ďalší sa zúčastnili natáčania teatrálneho videa z Bieleho domu s názvom, “Yes We Can (Áno, môžme): Vaše najsilnejšie spomienky z Obamovej vlády.” To je pravý názov, čakali sme aj horšie, niečo typu: “Druhý príchod: Kde ste boli keď Barack Obama zostúpil z nebies?” Píše denník The Truth Revolt

Vo videu účinkuje ekologický pokrytec Leonardo DiCaprio, nadšenkyňa potratov Gloria Steinem, nadšenec komunizmu Harry Belafonte a niekto menom Chance the Rapper, ktorý chváli Obamu za zníženie výkonov trestov.

Ešte nikdy som predtým neplakal zo zvolenia prezidenta,” tvrdí spevák John Legend. My sme plakali tiež, John, dvakrát.

Ellen DeGeneres spomína, že jej najobľúbenejšia spomienka s Obamom bola, keď s ním tancovala na narodeninovom večierku. “Je to skvelý tanečník,” uisťuje nás Ellen, akoby to bola rozhodujúca vlastnosť na zvolenie amerického prezidenta.

Kritizovať Obamovu vládu nie je rasistické, vážení čitatelia, hodnotíme jeho činy, nie jeho pleť. Iste aj menšiny potrebujú svoj idol, či nádej, no tento človek nebol jej stelesnením. Opak je pravdou, len ju imitoval a spôsobil reálne škody, ktoré akoby ľudia prehliadajú, pretože si naivne myslia, že keď sa niekto usmieva ako slniečko a tancuje, príde dúha.

Pozrite si video, no pozor, môže spôsobiť nevoľnosť, uzatvára The Truth Revolt.

Mohlo by Vás zaujímať