Sex Ponuky Priváty, sex ponuky, escort

Orál sex ponuky Bratislava

Ponúkam krásne milovanie v mojom súkromí. V cene je styk s ochranou, orál bez, bozkávanie, lízanie, prstovanie. Možné použiť vibrátor, dildo. Rada privítam mužov, ženy, páry, skupiny. Všetko je na dohode. Klasika, Orál, Masáž, Striptíz, Doprovod, Kúpeľ, Masáž s HE

Všetky služby zásadne/vždy len s ochranou, erotické pomôcky, erotická bielizeň, erotické topánky, veľké zrkadlo na izbe

Ponúkam ti profesionálnu erotickú nuru masáž s celým telom + horúcim olejom pri tantrickej chill hudbe a sviečkach. Ambient music. Skvelá atmosféra + prax senzuálnej a nuru masáže. Ak ti nedvíham prosím rezervuj si termín smskou a potvrdím čo najskôr.

Som vyučená masérka, špecializujem sa hlavne na sex ponuky a masáže od klasickej cez senzuálnu až po nuru masáž.

Som tu pre pánov, ktorí milujú nuru masáž alebo pre nováčikov, ktorí to chcú skúsiť. Tip na skvelý darček aj pre kamoša, objednaj kamoša ku mne na masáž.

Sex Bratislava

Som veľká a nadržaná. Nič pre slabých a konzervatívnych.Potrebujem To stále a nič pre mňa nie je perverzné. Ak vieš čo chceš ozvi sa a rozdáme si to.

Ahoj som rada že si si práve otvoril môj profil. Som milá a priaťeľská slečna s príjemným vystupovaním na úrovni. Ponúkam diskrétne stretnutie pre milých pánov ktorý vedia oceniť ženskú spoločnosť. Sex mám veľmi rada a aj pekne mokré orgazmy. Foto sú reálne a vraj som v skutočnosti ešte väčšia sexica ako na fotkách tak sa príď presvedčiť. Volaj iba ak máš reálny záujem o stretnutie v deň kedy prídeš a aspoň 20min vopred. Ak sa ti nepodarí dovolať skús to neskôr alebo prípadne napiš sms. Teším sa na teba.

Bez príplatkov sex Bratislava! Akcia: príplatky nemám ani na klasiku ani na dominu, ani za prítomnosť otroka, ktorý je na požiadanie.

Klasika - orál bez, 69, lízanie, bozky + sex s ochranou cmuk anál nie.